NOVITECH

Opinie

Kilka słów

Wydaje nam się, że recenzje naszych Klientów najlepiej oddają nasze zaangażowanie w produkcję wspaniałej pamiątki. Zapraszamy zatem do krótkiej lektury. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z filmu jak i zdjęć, ekipa godna polecenia.
Bardzo sprawna i szybka obsługa, możliwość przeglądania materiałów na stronie, po prostu rewelacja!!!

Kosińscy

Ekipa godna polecenia bardzo profesjonalna i rzetelna. Goście i my przede wszystkim jesteśmy zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i z nagrania. Szczerze powiedziawszy to nie myśleliśmy, że zdjęcia w tak prostym plenerze jak w naszym przypadku będą takie piękne. Będziemy polecać wszystkim naszym znajomym bo naprawdę warto.

Mariusz Nazarczyk

Bardzo gorąco polecamy każdemu kto chce mieć cudowną pamiątkę .
Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z filmu jak i pięknych zdjęć. Dziękujemy za poświęcony czas , super atmosferę no i oczywiście za super pamiątkę.

Kijanowscy

Film rewelacja, wielkie dzięki!! Pełen profesjonalizm w każdym calu!!
Kamerzysta godny polecenia!

Paweł Anusiak

Mieliśmy okazję gościć ekipę na naszym weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu wykonanej pracy, na której uwieczniła najpiękniejsze chwile naszego życia za co bardzo jesteśmy wdzięczni. I szczerze możemy go polecić wszystkim innym parom.

Barbara Zamojska

Polecamy firmę Novitech wszystkim. Fachowa, szybka i bardzo dobrze wykonana praca pozostawiła nam wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Zdjęcia i film są po prostu super Dziękujemy za wszystko a szczególnie za rozluźnioną atmosferę na zdjęciach w plenerze.

Emil Kotłowski

Znajdziesz nas na